Stomatologia Mikroskopowa Szczecin Pogodno, ul. Żołnierska 13A/1, 

tel. kom. +48 602 647 915, stac 91 44 80 440

Stomatologia Mikroskopowa w Szczecinie

Zapraszamy

Godziny otwarcia
PN
9-20
WT
9-20
ŚR
9-20
CZW
9-20
PT
9-20

O Gabinecie
Stomatologia przyjazna pacjentom

W nowoczesnych wnętrzach oddajemy do dyspozycji naszych pacjentów innowacyjne gabinety wyposażone w mikroskopy stomatologiczne, precyzyjne urządzenia zabiegowe oraz tomograf komputerowy o najwyższej dostępnej na rynku rozdzielczości. Naszym atutem jest doświadczenie w pracy z mikroskopem od 2006 roku.

Zespół ludzi tworzących Stomatologię Mikroskopową wykonuje swój zawód z pasją i ambicją, tak aby sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

Nasi pacjenci powierzają nam jedne ze swoich najcenniejszych rzeczy - swoje zdrowie i swój uśmiech. Aby nie zawieść ich zaufania z zaangażowaniem podnosimy swoje kwalifikacje i śledzimy najnowsze doniesienia ze świata stomatologii. Zadowolenie pacjentów z efektów leczenia „mikroskopowego” utwierdza nas w przekonaniu, że wybraliśmy właściwą, choć wymagającą drogę zawodową w stomatologii. Wykorzystanie stomatologicznego mikroskopu zabiegowego,  zapewnia Państwu zdecydowanie najwyższą skuteczność i trwałość wykonanego leczenia, a nam satysfakcję z odnoszonych sukcesów.

Swoje działania opieramy na wiedzy opartej na faktach potwierdzonych naukowo (evidence base dentistry), a w oparciu o zdobyte doświadczenie możemy naszym pacjentom zaoferować rozwiązania najtrudniejszych przypadków.

Od 2008 roku mieliśmy zaszczyt współpracować łącznie z grupą około 150 lekarzy z rejonu północno-zachodniej Polski, dla których wykonaliśmy skutecznie kilka tysięcy zabiegów leczenia endodontycznego u ich pacjentów. Takie zaufanie zobowiązuje.

Zdobyte doświadczenia pozwoliły nam również na podzielenie się wiedzą i umiejętnościami z innymi lekarzami w ramach wykładów na międzynarodowych konferencjach endodontycznych oraz w publikacjach w polskim i zagranicznym piśmiennictwie stomatologicznym.

Specjalizujemy się w leczeniu endodontycznym, protetycznym i stomatologii estetycznej, a wszystko przy użyciu mikroskopu zabiegowego. To pozwala naszym pacjentom być pewnym, że najważniejszy uśmiech na świecie – Ich uśmiech-  „ma zdrowe i trwałe podstawy”.

Nasz zespół

Michał Dębicki – lekarz stomatolog

Marcin Stolarski - Lekarz stomatolog 

Paulina Szymczak - lekarz stomatolog

Mateusz Szymczak - lekarz stomatolog

Piotr Rydliński - lekarz stomatolog

Paulina Kabała - dyplomowana higienistka stomatologiczna

Aleksandra Szudarek - Dyplomowana higienistka stomatologiczna (Dyplomowany technik elektroradiologii , dyplomowany technik dentystyczny)

Karolina Szumska - Dyplomowana asystentka stomatologiczna

Mgr Janina Wiszniewska - Rejestracja i administracja

Ewa Czajka - Dbanie o czystość gabinetu